10 Eylül 2014 Çarşamba

BİR PASTA USTASI DEVİNİ AĞIRLADIK

Duyanlar bilir...aylardır I Pasticci Di Molly 5, 6, 7 eylül tarihlerinde Türkiye'ye geliyor, butik pastacılar bu kursu kaçırmayın! diye birçok sosyal medya kanalından son olarak da katılmak isteyenler için davetiye almak kolaylık olsun diye Biletix'den satışlarımız ve duyurularımız oldu. Ne mutlu bize, İstanbul başta olmak üzere, Antalya, Ankara, İzmir, Bursa ve hatta İran'dan bile workshop için gelen kursiyerlerimiz bizi yalnız bırakmadılar. Çok verimli 3 gün geçirdik, birkez daha tüm katılanlara teşekkür ederiz.
Biraz da bilmeyenler için Molly'den bahsetmem gerekirse, İtalya Roma'da yaşıyor ve mağazası burada. Aslında grafik tasarımcısı olan Molly yaklaşık 4 yıldır figür modelleme işiyle uğraşıyor ve tüm dünyadan aldığı davetlerden ötürü, dünyayı geziyor. Çalışma görsellerine bakacak olursanız, gerçekten büyük bir yetenek olduğunu farketmeniz hiç de zor olmayacaktır. Hatta şu çok sevdiğimiz Kitchen Aid markası bile adına özel birçok ürün tasarlamış:)) Rüya gibi... En güzeli de Sema Bozoklar Design Atelier, yani benim organizasyonum ile kasım ayında tekrar bizimle buluşacak olmasıdır. Bu sefer Türkiye'de hiç uygulanmayan ve malzemesi de olmayan, hatta dünyada pek de bilinmeyen bir teknik olan izomalt'dan figürler eğitimi vermek üzere İstanbul'da olacak. Üstelik daha sonra malzemeleri bizden temin edebileceksiniz.
Yani Molly'i ve izomaltı Türkiye'ye ilk biz getirdik! Ne kadar gururlansak az.:) 
Şimdi workshop görsellerine bakarsanız, gözlerimizden mutluluğumuzu anlarsınız sanıyorum. Bir daha ki workshopta buluşmak dileğiyle.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...